Opinie naszych klientów

7.2/10 Urozmaicone posiłki
HotelSystems.pl Andrzej Grajewo Bardzo miła obsługa.
10/10 Morze na wyciągniecie ręki
HotelSystems.pl Alina Kruszwica Bardzo pozytywny stosunek jakość/cena. Istotnie "Najlepsze ceny (stosunkowo niska cena - wysoka jakość ) - więcej jodu" Brawo! Tylko tak dalej. Ja się czuję bardzo zachęcona i do hotelu z jego bogatą ofertą i do proponowanych pakietów.
10/10 Tanio, dobre jedzenia
HotelSystems.pl Wojciech Łęczyce obsługa, czystość i jedzenie - wyśmienite
8.2/10 Bardzo dobra lokalizacja
HotelSystems.pl Stefania Strzebielino Blisko do plaży, w okolicy ścieżki rowerowe. W obiekcie basen , rowery, sauna (zajęcia aromaterapii).
8/10 Było super
HRS Rudi Warszawa Lokalizacja super, miły personel, czysto. Świetny stosunek ceny do jakości!
9.5/10 "Wszystko zgodne z zamówieniem"
Booking.com Andrzej Polska Parawan plażowy w pokoju (nie trzeba przywozić) bardzo mile powitany na recepcji i kompetentnie, czysty apartament i wcale nie trącący latami 80-tymi, telewizor smart tv z internetem w pokoju, prawdziwe podwójne łóżko, a nie łączone 2 jedynki, czyściutka pościel i pokój, otrzymałem też rowery w cenie pobytu, zdjęcia pokoju w 100procentach odpowiadały zastanej rzeczywistości. Jedzenie smaczne
5/5 Super dla rodziny z dziećmi
TripAdvisor Karol Kraków Planowałem pobyt ru od lat lecz zawsze obiekt był poza zasięgiem ale w końcu się zdecydowaliśmy i przyjechaliśmy całą rodziną. Obiekt fantastyczny. Urokliwe położony.Bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i na restauracji.